Archiwum aktualności

CERN - przetarg nr MS-4879/BE

Zachęcamy do udziału w procedurach przetargowych ogłoszonych przez CERN.

 

Umowa o świadczenie usług w zakresie metrologii geodezyjnej o wysokiej dokładności na terenie CERN. (13070201)

Creotech - case study

Creotech Instruments S.A. jest owocem współpracy grupy wybitnych polskich naukowców, którzy połączyli swoje umiejętności, aby stworzyć coś unikalnego. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie elektroniki pomiarowej, firma zdobyła międzynarodowe uznanie. Nieustannie rozwijając kompetencje w projektowaniu i montażu niezawodnej elektroniki, firma Creotech stała się jednym z liderów branży, a jej produkty są wykorzystywane przez najbardziej prestiżowe instytucje naukowe na całym świecie.

 

CERN - przetarg nr MS-4886/HSE

Zachęcamy do udziału w procedurach przetargowych ogłoszonych przez CERN.

 

Dostawa monitorów bramy zakładu (10010202)

CERN zamierza udzielić zamówienia na dostawę monitorów bramy zakładu na pasach wyjazdowych z terenu CERN w celu wykrywania pojazdów przewożących obiekty radioaktywne.

 

Nr referencyjny: MS-4886/HSE

 

Wszystkie aktualne przetargi dostępne są pod linkiem

 

Poznaj międzynarodowy eksperyment Neutrino

Międzynarodowy eksperyment w dziedzinie neutrin

 

Deep Underground Neutrino Experiment (DUNE) jest wiodącym, międzynarodowym eksperymentem w dziedzinie neutrin. Odkrycia dokonane w ciągu ostatniego półwiecza sprawiły, że neutrina, najliczniejsze cząstki materii we wszechświecie, znalazły się w centrum zainteresowania dalszych badań nad kilkoma fundamentalnymi pytaniami dotyczącymi natury materii i ewolucji wszechświata - pytaniami, na które DUNE będzie starał się odpowiedzieć.

 

Rekrutacja do CERN - CERN Courier editor (IR-ECO-CE-2023-85-LD)

Chcesz pracować w wyjątkowym międzynarodowym środowisku, informując o najnowszych postępach w fizyce cząstek elementarnych?

 

Zaaplikuj swoją kandydaturę i dołącz do Sektora Stosunków Międzynarodowych (IR), Grupy Edukacji, Komunikacji i Zasięgu (ECO), która jest odpowiedzialna za generowanie zaangażowania publicznego w działania CERN. 

 

Jako Courier editor będziesz:

XFEL - Przetarg na roboty budowlane

Przetarg do ośrodka badawczego XFEL polegający na pracach związanych z podłączeniem nowego centrum dla zwiedzających XHV do infrastruktury kampusu.
 
Zakres przedmiotu zamówienia jest następujący:
-roboty rozbiórkowe, w tym wyburzenie asfaltu ok. 24 t, rozbudowa wału, rozbudowa umocnień powierzchniowych tynk w rejon wykopu liniowego, rozbiórka stropu betonowego wraz z fundamentami pasowymi, ok. 160 m³

XFEL - Przetarg na roboty budowlane - posadzki

Przetarg do ośrodka badawczego XFEL polegający na pracach związanych z wykonaniem wylewek i posadzek w ramach robót budowlanych.
 
Zakres przedmiotu zamówienia jest następujący:
Zakres przedmiotu zamówienia jest następujący:
- Około 1200 m² wylewki cementowej pływającej, częściowo jako wylewka grzewcza
- Około 500 m² pustej podłogi
- Około 16 m² podłogi podniesionej

  • Logo Ministerstwo Edukacji i Nauki
  • Logo Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Finansowanie projektu: Projekt pt. „Wielka Nauka dla Polskiej Innowacyjności”, nr rejestracyjny projektu:  NdS/543816/2022/2022 finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki

  • Logo EESA
  • Logo ESO
  • Logo ESS
  • F4E-logo
  • Logo European XFEl
  • Logo CERN
  • Logo ITER
  • polfel-logo